English for Customer Care: Student's Book with MultiROM Україна Збільшити

English for Customer Care: Student's Book with MultiROM

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Rosenmary Richey9780194579063

Новинка

English for Customer Care - курс англійської мови, призначений для робітників сфери обслуговування. 

Детальніше

Роздріб: 480 грн. Опт: 384 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 48 грн
5 12% До 288 грн
15 15% До 1 080 грн
30 20% До 2 880 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книижка
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2007 год
Країна виробник Англія
Категорія Бізнес
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford Business English
Рівень курсу Professions
Стан Новое
Кількість сторінок 80
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194579063
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Курс English for Customer Care був розроблений для людей, які працюють в сфері обслуговування клієнтів, яким необхідний хороший рівень знання англійської мови. Можливо, ви працюєте в продажах або в обслуговуванні клієнтів відділу компанії, або ви маєте прямий контакт з клієнтами в банку або в готелі. Або, можливо, ви говорите з клієнтами по телефону як працівник довідкової служби або центру обробки викликів. У всіх цих ситуаціях вам потрібні мовні навички та конкретні методи для того, щоб мати можливість успішно спілкуватися. English for Customer Care пропонує не тільки вирази і словниковий запас, він також розглядає стратегії, пов'язані з ефективним використанням англійської мови в бізнес-контексті.

English for Customer Care складається з шести юнітів. Перший юніт пропонує введення в основні принципи обслуговування клієнтів. Наступні чотири юніта мають справу з різними формами контакту з клієнтом: особисті зустрічі, телефонні дзвінки, центр обробки викликів або письмове повідомлення. Кінцевий юніт подає розмовні навички, які необхідні для ефективного вирішення проблем і розгляду скарг клієнтів.

Кожен юніт починається з блоку «Starter», який складається з коротких вправ, мозкового штурму або вікторини. За ними слідують діалоги, тексти та справжні документи разом з різноманітними вправами, які дозволять вам дізнатися важливі слова і вирази в контексті. Є також перехресні посилання на «Partner Files», що знаходяться в задній частині книги. Вони забезпечують іграми зі сценарієм і дають вам можливість практикувати мову з партнером в реальних ситуаціях. Кожен юніт закінчується вправою, статтею пов'язаною з темою юніта з подальшими питаннями для роздумів і обговорення. Закінчується підручник забавним кросвордом для перевірки своїх знань. У задній частині підручника ви знайдете ключі, щоб перевірити свої відповіді. MultiROM містить всі аудіо витяги з книги.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.