English for Marketing and Advertising: Student's Book with MultiROM Україна Збільшити

English for Marketing and Advertising: Student's Book with MultiROM

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Sylee Gore9780194579186

Новинка

English for Marketing and Advertising - курс англійської мови, призначений для фахівців з маркетингу, реклами і PR.

Детальніше

Роздріб: 452 грн. Опт: 362 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 45 грн
5 12% До 271 грн
15 15% До 1 017 грн
30 20% До 2 712 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книижка
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2007 год
Країна виробник Англія
Категорія Бізнес
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford Business English
Рівень курсу Professions
Стан Новое
Кількість сторінок 80
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194579186
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

У сучасному діловому світі, будь-хто, хто працює в області маркетингу або реклами має потребу в  англійській мові для того, щоб виконувати свою роботу. Якщо ви говорите з клієнтами, обговорюючи нові рекламні кампанії для вашої компанії, створення нового маркетингового плану, або написання прес-релізу — ви будете використовувати англійську мову все частіше і частіше.

Курс English for Marketing and Advertising націлений на тих, хто працює в області маркетингу та реклами. Підручник охоплює всі основні обов'язки маркетингу і реклами. Акцентовано увагу на відповідний словниковий запас і розмовні навички, необхідні для ефективної роботи на англійській мові. Телефонні розмови, листування по електронній пошті, зустрічі та презентації практикуються в ході курсу, поряд з важливою спеціалізованою лексикою, що відноситься до брендингу, дослідження ринку, рекламі, прямого маркетингу та зв'язків з громадськістю.

Кожен юніт починається з блоку «Starter», який складається з коротких вправ, мозкового штурму або вікторини. За ними слідують діалоги, тексти та справжні документи разом з різноманітними вправами, які дозволять вам дізнатися важливі слова і вирази в контексті. Є також перехресні посилання на «Partner Files», що знаходяться в задній частині книги. Вони забезпечують іграми зі сценарієм і дають вам можливість практикувати мову з партнером в реальних ситуаціях. Кожен юніт закінчується вправою, статтею пов'язаної з темою юніта з подальшими питаннями для роздумів і обговорення. Закінчується підручник забавним кросвордом для перевірки своїх знань. У задній частині підручника ви знайдете ключі, щоб перевірити свої відповіді. MultiROM містить всі аудіо витяги з книги.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.