Книжка Family & Friends 5 Teachers Resource Pack ISBN 9780194802932 Україна Збільшити

Книжка Family & Friends 5 Teachers Resource Pack ISBN 9780194802932

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Naomi Simmons, Tamzin Thompson, Lis Driscoll9780194802932

Потрібно недорого купити " Family & Friends 5 Teachers Resource Pack " серії Підручники Family and Friends від видавництва Oxford University Press ?. Придбати зможете оптомабо в роздріб, з безкоштовною доставкою від 2000 грн. Замовити можливо також по телефону або через Viber : Діють спеціальні умови для оптових замовлень онлайн , ціна прораховується оператором індивидуально! Всі технічні деталі дивіться також в характеристиках товару. Безкоштовна доставка від 2000 грн. Відправляємо Новою Поштою в Київ, Вінницю, Львів, Франківськ, Чернівці та в будь який інший населений пункт України

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 944 грн. Опт: 755 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 94 грн
5 12% До 566 грн
15 15% До 2 124 грн
30 20% До 5 664 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Ресурсы для учителя
Вікова група Молодша школа
Рік видання 2010 год
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Family and Friends
Рівень курсу Level 5
Стан Новая книга
Формат 306 x 218 x 15
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194802932
Виробник Издательство Oxford University Press
Оригінальність продукту Оригинал

У комплект Family and Friends 5: Teacher's Resource Pack входять допоміжні матеріали для вчителя, а також набір мальовничих карток для логічних вправ, буклети для тестів і постери з коміксами. Family and Friends — це шестирівневий курс англійської мови, призначений для учнів початкових шкіл. В його основу закладено систематичний навчальний план по граматиці, що паралельно розвиває мовні навички та фонетику. Таким чином, діти розвивають впевненість і здатність ефективно спілкуватися англійською мовою, а також розуміти і обробляти інформацію з широкого спектру ресурсів. Курс Family and Friends має чітку методологію з рекомендаціями щодо кожного уроку і ретельно складені вправи для легкого розуміння учнями. Кожен юніт починається з розбору лексики і граматики англійської мови, як передмова перед вивченням іноземної. Стимулюючий навчальний план спонукає учнів добиватися успіхів. Уроки під назвою «Skills Time» забезпечують розвиток і поступове поліпшення мовних навичок для кращого аудіювання, розмовної і письмової мови. До складу курсу увійшли допоміжні матеріали для вчителя, завдяки яким можна стежити за успішністю учнів, що стане незамінним плюсом для роботи з класами зі змішаними здібностями навченості. Йдеться і про тести, за допомогою яких можна акцентувати увагу на певних аспектах англійської мови. Використовуючи всі ресурси можна підготувати учнів до майбутніх іспитів, тим самим давши певну впевненість для успішної їх здачі. Курс поєднує в собі найефективніші методи навчання основам англійської мови, відповідно до вікових показниками учнів. Family and Friends об'єднує в собі кілька підходів до навчання для ефективності занять, відповідаючи інтересам і потребам учнів. Даний курс також збагачує культурні аспекти у дітей, такі як сім'я і дружба, допомога і взаємовиручка.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.