First Friends 2: Class Audio CD Україна Збільшити

First Friends 2: Class Audio CD

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Susan Iannuzzi9780194432016

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе First Friends 2 Class Audio CD.  Компоненты уровня First Friends 2: Class Audio Cd (учебные аудиоматериалы) Class Book (книга для ученика) Teacher's Book ("книга для вчителя) Teacher's Resource Pack (вспомогательные материалы) Activity Book (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 116 грн. Опт: 93 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 12 грн
5 12% До 70 грн
15 15% До 261 грн
30 20% До 696 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Дошкільнята
Рік видання 2009 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу First Friends
Рівень курсу Level 2
Стан Новое
Формат 125 x 142 x 10
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194432016
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

First Friends 2: Class Audio CD - аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Курс First Friends робить для дітей перші роки вивчення англійської мови наповненими мотиваційними моментами й радощами. Регулярні юніти з повторення пройденого матеріалу і наявність різноманітних додаткових допоміжних ресурсів допоможуть вам створити наповнену позитивом середу навчання, в якій діти будуть розвивати впевненість у собі, вивчити лексику англійської мови і практикувати фонетику. Ретельно пророблена фонетична програма пропонує вам уроки, які ідеально підходять для дітей, які не використовують латинський алфавіт. Програма даного курсу рекомендує використовувати курс «Little Friends», як вступний, оскільки всім відомо, що саме з дитячого садка у дітей формується ставлення до навчання на довгі роки, а в нашому випадку до вивчення першої іноземної - англійської мови. У процесі навчання за курсом діти вчаться дуже важливому - читанню. First Friends стане першим кроком до успішного вивчення мови для подальшого її використання в житті. Акцент на фонетичному прогресі учнів є дуже важливим моментом при вивченні мови, тому всі вправи та їх порядок виконання були ретельно опрацьовані. У верхній частині кожної сторінки розташований алфавіт для зручного вивчення. Під час проходження курсу діти вчать алфавіт і числа, вдобавок з веселими пісеньками, персонажами та ілюстраціями. І так, з відмінною структурою, широкими ресурсами і прекрасною методологією, First Friends є ідеальним курсом для дітей. Спробуйте, і незабаром ви побачите результат.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -