Картки Fly High 1: Vocabulary Flashcards ISBN 9781408233870 Україна Збільшити

Картки Fly High 1: Vocabulary Flashcards ISBN 9781408233870

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Jeanne Perrett, Charlotte Covil, Danae Kozanoglou9781408233870

Новинка

Fly High – курс английского языка, предназначенный для дошкольников и младших школьников. Компоненты уровня 1: Pupil’s Book (книга для ученика) Activity Book (робочий зошит) Teacher’s Guide ("книга для вчителя) Alphabet Flashcards (алфавитные картки) Vocabulary Flashcards (словарь в картинках) Class CDs (аудиоматериалы)

Детальніше

Роздріб: 1 320 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   3 Відгук(ів)

Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Допоміжні матеріали
Вікова група Молодша школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення

Fly High 1: Vocabulary Flashcards - словник в картинках. Fly High – это увлекательный курс английского языка, наполненный приключениями и захватывающими историями, который не оставит учеников равнодушными. Методология курса своеобразна. В нем присутствуют ключевые персонажи, которые сопровождают учеников на протяжении всего процесса обучения и знакомят со всеми особенностями языка. Ключевые слова и грамматические области представлены в контексте истории, которая имеет различный формат: сценарий игры, тесты и комиксы. Лексика представлена в виде словаря с картинками. При помощи захватывающих историй, дети знакомятся с грамматикой и лексикой английского языка, а сопровождают и помогают им чудесные главные герои. Данный курс является прекрасным способом для изучения английского языка в захватывающей и незабываемой атмосфере. 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -