Gateway A1+ Second Edition Workbook Україна Збільшити

Gateway A1+ Second Edition Workbook

Macmillan Macmillan

Автор: Dave Spencer9780230470866

Новинка

Робочий зошит Workbook для письмової практики і закріплення пройденого матеріалу.

Компоненти рівня A1+:

  1. Student's Book Pack
  2. Student's Book Premium Pack
  3. Teacher's Book Premium Pack
  4. Workbook

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 266 грн. Опт: 213 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 27 грн
5 12% До 160 грн
15 16% До 638 грн
30 20% До 1 596 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Робочий зошит (Workbook)
Вікова група Старша школа
Рік видання 2016
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі В наявності

Gateway 2nd edition покликаний допомогти підліткам успішно здати міжнародні та шкільні іспити. Кожен розділ виконаний як екзаменаційний шаблон, і містить поради та корисні замітки. Курс призначений для підготовки до подальшого навчання і застосування навичок у повсякденному житті. Оновлена редакція зберегла багато функцій, які зробили Gateway популярним у всьому світі, але і була доповнена новими матеріалами. Flipped classroom videos – дозволяє ввести граматику в інтерактивному вигляді, тим самим урізноманітнити навчання в класі. Відео представлено у вигляді короткої презентації з посиланнями на розділ з підручника. Учні можуть переглянути вдома відео та виконати вправи в Online Workbook. Gateway 2nd Edition надає матеріал, який допомагає розширити область знань. Це 90% нових текстів для мотивації і навчання.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.