Gateway B1+ Second Edition Student's Book Premium Pack Україна Збільшити

Gateway B1+ Second Edition Student's Book Premium Pack

Macmillan Macmillan

Автор: Dave Spencer9780230473157

Новинка

Основний компонент курсу підручник Student's Book Premium Pack (+ цифрова версія підручника, Online Workbook, Student's Resource Centre).

Компоненти рівня B1+:

  1. Student's Book Pack
  2. Student's Book Premium Pack
  3. Teacher's Book Premium Pack
  4. Workbook

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 398 грн. Опт: 318 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 40 грн
5 12% До 239 грн
15 16% До 955 грн
30 20% До 2 388 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Учебник
Вікова група Старша школа
Рік видання 2016 год
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Gateway 2nd edition
Рівень курсу B1+
Стан Новое
Формат 297 x 210 x 8
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780230473157
Виробник Macmillan Education
Оригінальність продукту Только оригинал

Gateway 2nd edition покликаний допомогти підліткам успішно здати міжнародні та шкільні іспити. Кожен розділ виконаний як екзаменаційний шаблон, і містить поради та корисні замітки. Курс призначений для підготовки до подальшого навчання і застосування навичок у повсякденному житті. Оновлена редакція зберегла багато функцій, які зробили Gateway популярним у всьому світі, але і була доповнена новими матеріалами. Flipped classroom videos – дозволяє ввести граматику в інтерактивному вигляді, тим самим урізноманітнити навчання в класі. Відео представлено у вигляді короткої презентації з посиланнями на розділ з підручника. Учні можуть переглянути вдома відео та виконати вправи в Online Workbook. Gateway 2nd Edition надає матеріал, який допомагає розширити область знань. Це 90% нових текстів для мотивації і навчання.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Default***  -