Gateway B2 Student's Book & Webcode Pack

Macmillan Macmillan

Автор: Dave Spencer9780230417618

Новинка

Gateway - курс англійської мови, призначений для підлітків.

Компоненти рівня B2:

  1. Student's Book (книга для учня)
  2. Student's Book & Webcode Pack (книга для учня і онлайн код)
  3. Workbook (робочий зошит)
  4. Teacher's Book (книга для вчителя)
  5. Class Audio CD (аудіоматеріали)

Детальніше

Роздріб: 432 грн. Опт: 346 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 43 грн
5 12% До 259 грн
15 16% До 1 037 грн
30 20% До 2 592 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Учебник
Вікова група Старша школа
Рік видання 2011 год
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Gateway
Рівень курсу b2
Стан Новое
Кількість сторінок 167
Формат 297 x 212 x 7
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780230417618
Виробник Macmillan Education
Оригінальність продукту Только оригинал

Gateway B2 Student's Book забезпечує 90-120 годин навчального матеріалу в межах 10 розділів. Кожен розділ містить 10 сторінок, з яких 2 сторінки займають рекомендації і перевірочні завдання. Після кожних двох розділів слідує глава Gateway to exams. Ця глава практикує і зміцнює матеріал необхідний для іспитів. У задній частині підручника присутні сторінки Study skills and Exam success, список дієслів, словник і керівництво по вимові. Speaking and Writing banks - дуже корисні довідкові матеріали для студентів, що виконують усні та письмові вправи.

Підручник можна придбати без коду доступу до Gateway Online або з його наявністю. Область для учнів включає в себе ігри, тестові вправи, відео вправи, додаткові мовні вправи, Macmillan reader. Посібник для учнів доступно в цифровому форматі для використання на інтерактивній дошці і проекторі, і містить інтерактивні вправи для доповнення основних вправ у книзі. Цифрова версія містить все аудіо- і відеофайли, необхідні для занять.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.