Книжка Get Ready 2 HB ISBN 9780194339216 Україна Збільшити

Книжка Get Ready 2 HB ISBN 9780194339216

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Felicity Hopkins9780194339216

Новинка

Get Ready – курс английского языка, предназначен для детей от пяти лет. Компоненты уровня Get Ready 2: Get Ready 2: Activity Book (робочий зошит) Get Ready 2: Pupil's Book (книга для ученика) Get Ready 2: Teacher's Book ("книга для вчителя) Get Ready 2: Handwriting Book (прописи)

Детальніше

Роздріб: 156 грн. Опт: 125 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 16 грн
5 12% До 94 грн
15 15% До 351 грн
30 20% До 936 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книижка
Вікова група Дошкільнята
Рік видання 1989 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Get Ready!
Рівень курсу Level 2
Стан Новое
Кількість сторінок 32
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194339216
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Get Ready! 2 Handwriting Book — прописи букв англійського алфавіту, які привчать руку до письма і сприяють формуванню красивого почерку. Курс Get Ready! закладає фундаментальні знання для юних учнів і використовує різні мотиваційні прийоми, щоб розвинути інтерес до вивчення англійської мови в подальшому. Він вчить алфавіту і числам, базовій лексиці англійської мови, фразам і виразам, а також знайомить з читанням і письмом. В основу курсу закладені веселі пісеньки і вправи, які відповідають віковій категорії та інтересам учнів. Get Ready! є дворівневим курсом, ядром кожного рівня якого є підручник (Pupil's Book) і диск із звуковим супроводом. До складу кожного рівня курсу увійшли: прописи (Handwriting Book), робочий зошит (Activity Book) і математичні прописи (Numbers Book).

Підручник містить всі необхідні елементи для проходження курсу, такі як пісні, історії, віршики та ігри. У підручнику першого рівня акцент поставлений на усній діяльності, а в другому підключаються і письмові вправи. Слова і букви кольорового друку призначені для учнів, а в чорному друку для вчителя.

Диск містить записи всіх пісеньок, історій і віршів з підручника. Він може використовуватися при заняттях в класі, наприклад, як вступ перед початком уроку.

Прописи вчать правопису і правильному руху рук під час письма. Букви вчаться за категоріями, що базуються на русі рук, а не в алфавітному порядку.

Робочий зошит призначений для зміцнення основних навичок читання і письма, а також для виконання додаткових вправ з підручника.

Кожен рівень курсу Get Ready! розбитий на шістдесят кроків. Кожен крок займає одну сторінку підручника, половину сторінки прописів і одну сторінку робочого зошита, і супроводжується озвученням на диску. Навчальний план був ретельно складений, тому методика курсу є покроковою.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.