Книжка для вчителя Get Set Go ! 2 teachers book ISBN 9780194351027 Україна Збільшити

Книжка для вчителя Get Set Go ! 2 teachers book ISBN 9780194351027

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Felicity Hopkins9780194351027

Новинка

Методическое пособие для учителя Get Set Go! 2 Teacher's Book, содержит ответы к підручнику. Компоненты уровня Get Set Go 2: Class Audio Cd (учебные аудиоматериалы) Pupil's Book (книга для ученика) Teacher's Book ("книга для вчителя) Workbook (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 462 грн. Опт: 370 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 46 грн
5 12% До 277 грн
15 15% До 1 040 грн
30 20% До 2 772 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книга для вчителя
Вікова група Молодша школа
Рік видання 1996 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Get Set-Go!
Рівень курсу Level 2
Стан Новое
Кількість сторінок 96
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194351027
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Get Set Go! 2 Teacher's Book — підручник з допоміжним матеріалом для вчителя. Яскравий мовний курс для дітей, які вивчають англійську мову в перший раз. Має досконально розташовану за рівнями систему навчання, що забезпечує гарантований результат. Первинні рівні закладають основу для фонетики та аудіювання, а також для розвитку листи надалі. Включає в себе завдання і вправи на активність, у тому числі розважальні пісеньки і віршики, які співпадуть з інтересами учнів.

Курс Get Set Go! ставить наступні цілі:

  • дати юним учням базові знання англійської мови для успішного вивчення в подальшому
  • навчити учнів розуміти і використовувати базові структури і лексику англійської мови
  • допомогти учням розвинути впевненість в аудіюванні, читанні, усному та писемному мовленні
  • забезпечити тематичним матеріалом, що відповідає віковій категорії та інтересам учнів
  • зробити вивчення англійської мови веселим за допомогою пісень, оповідань, ігор і заходів

 

До складу курсу увійшли такі компоненти: Class Audio Cd (навчальні аудіоматеріали), Pupil's Book (підручник), Teacher's Book (книга для вчителя), Workbook (робочий зошит). Підручник знайомить з усіма мовними структурами і лексикою курсу, і містить діалоги, пісні, розповіді і усні вправи. Велика частина роботи в підручнику є усною. Внизу кожної сторінки знаходиться підказка про те, яка сторінка з робочого зошита відповідає підручнику.

Робочий зошит містить практичні вправи, що доповнюють завдання з підручника, а також забезпечує практикою читання і письма. До її складу також увійшли дев'ять додаткових розділів для перевірки і закріплення знань. Нотатки з уроків дадуть рекомендації, як використовувати даний матеріал. Початкові сторінки робочого зошита зосереджені на базовій практиці букв алфавіту. Наступні сторінки зошита містять практичні вправи, а в кінці розташовані вісім сторінок для практики письма.

Книга для учителя містить замітки з проведення уроку, але пам'ятайте, що це всього лише рекомендації, адже ви найкраще знаєте свій клас і здібності учнів, так що скласти навчальний план це компетенція вчителя.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.