Книжка Oxford Word Skills Basic ISBN 9780194620031 Україна Збільшити

Книжка Oxford Word Skills Basic ISBN 9780194620031

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Ruth Gairns, Stuart Redman9780194620031

Новинка

Шукаєте де недорого купити книгу Oxford Word Skills Basic with answer key and CD-ROM " курсу Oxford Word Skills видавництва Oxford University Press в Україні? . Замовити з доставкою по м.Київ, Львів, Вінниця, Кривий Ріг, Тернопіль або інший населений пункт Ви можете по телефону та через Viber : Діють спеціальні умови для оптової закупівлі на весь клас. Надаємо кращі ціни прораховуються менеджером індивідуально! Безкоштовна доставка від 2000 грн! Всі технічні деталі книги дивіться в характеристиках товару. Відправляємо також накладною платою.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 1 049 грн. Опт: 839 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 105 грн
5 12% До 629 грн
15 15% До 2 360 грн
30 20% До 6 294 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книижка
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2008 год
Країна виробник Англія
Категорія Лексика
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford Word Skills
Стан Новое
Кількість сторінок 256
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194620031
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Oxford Word Skills Basic 

- це курс англійської мови для учнів, які бажають вивчати, практикувати і збільшувати свій словниковий запас. Містить більше 2000 слів і фраз в різних розділах, матеріал можна використовувати при заняттях в класі або індивідуально. Підручник складається з 80 юнітів, які містять, як лексичний матеріал, так і матеріал для практики. Розкриваючи різні тематичні аспекти англійської мови, один юніт може зайняти до трьох сторінок, а лексика представлена разом з практичними завданнями в зручних для вивчення обсягах. В кінці кожного модуля присутні практичні вправи для перевірки і закріплення пройденого матеріалу. У задній частині книги ви знайдете таблиці з лексикою і відповіді до вправ. Також до підручника прикріплений диск з супроводжуючими аудіо матеріалами для роботи над вимовою і аудіюванням. Увагу курсу акцентовано на розмовній лексиці англійської мови з поступовим додаванням різних стилів літературної англійської. В курсі опрацьовані всі деталі для того щоб учні змогли зрозуміти сенс усіх нових слів і фраз, представлена чітка ілюстрація і зрозумілі визначення в словнику.

Ключові характеристики:

  • широкий спектр тем (в т.ч. гроші, здоров'я, відносини)
  • слова і фрази, часто вживані в суспільстві
  • області лексичної граматики

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.