Граматика Advanced Grammar in Use 3rd Edition Book with answers and CD-ROM Hewings, M ISBN 9781107699892 Україна Збільшити

Граматика Advanced Grammar in Use 3rd Edition Book with answers and CD-ROM Hewings, M ISBN 9781107699892

Cambridge University Press Cambridge University Press

Автор: R.Murphy, M.Hewings9781107699892

Новинка

Популярний підручник граматики англійської мови від Раймонда Мерфі.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 432 грн. Опт: 346 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 43 грн
5 11% До 238 грн
15 16% До 1 037 грн
30 20% До 2 592 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Підручник (Students' Book)
Вікова група Молодь і дорослі
Країна виробник Англія
Категорія Граматика

Підручник призначений для студентів, яким потрібна допомога у вивченні граматики англійської мови. Його можна використовувати як індивідуально, так і при заняттях в групі. Книга акцентує увагу на тих структурах мови, при використанні яких студенти зазнають труднощів. Використовувати посібник можна в довільному порядку, для цього на початкових сторінках розташований розділ зі списком тем. Таким чином студент може вибрати потрібну йому тему і швидко перейти до потрібної сторінки. За своєю структурою розділ ділиться на дві частини: в правій - розташовані вправи, а в лівій - приклади і теоретичні відомості.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.