Картки Happy Hearts 2 Story Cards ISBN 9781848626553 Україна Збільшити

Картки Happy Hearts 2 Story Cards ISBN 9781848626553

Express Publishing Express Publishing

Автор: Jenny Dooley9781848626553

Новинка

Малюнки з сюжетом Happy Hearts 2 Story Cards.

Компоненти рівня 2:

  1. Activity Book (робочий зошит)
  2. Pupil's Book (книга для учня)
  3. Teacher's Book (книга для вчителя)
  4. Picture Flashcards (набір карток для лексичних ігор)
  5. Story Cards (картки з сюжетом до підручника)
  6. DVD (диск з мультфільмами)

Детальніше

Роздріб: 326 грн. Опт: 277 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 4.8 / 5   4 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 163 грн
15 15% До 734 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Карточки
Вікова група Дошкільнята
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення
Назва курсу HAPPY HEARTS
Рівень курсу 2
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781848626553
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Happy Hearts 2 Story Cards - малюнки з сюжетом для супроводу занять за підручником. Навчання за курсом Happy Hearts проходить у веселій і грайливій формі, на подобі оповідання, яке супроводжують забавні герої. Акцентовано увагу на вивченні основ англійської мови: розмовної мови, підготовці до читання та письма. Швидкість і комфорт у навчанні забезпечує відмінна подача матеріалу. Курс має класичну структуру для навчання дошкільнят. Підручник Pupil's Book містить сторінки, що вириваються. Вчителі можуть вибрати тему уроку і роздати сторінки в класі. Кожен учень повинен мати папку для зберігання своїх робочих аркушів. Такий підхід розвиває в дитині відповідальність, а також учні можуть брати листи додому, щоб показати батькам. Робочі листи були розроблені, щоб надихати дітей думати і говорити англійською мовою. Вони сприяють активній участі і взаємодії в класі, а також закладають базові навички перед читанням і письмом. На зворотному боці кожного аркуша знаходяться замітки з поясненнями, що потрібно робити по ходу уроку. Вчителі також можуть використовувати ці замітки, якщо у них немає можливості скористатися книгою для вчителя на початку уроку. У кожному уроці діти беруть участь в захоплюючій історії за допомогою наклейок. Це допомагає учням не тільки зануритися в пригоду, а й допомагає розвинути навички дрібної моторики. До складу курсу також увійшли наклейки з відмітками, щоб нагородити учня і цим самим підвищити його впевненість і дати відчуття досягнень.
Книга для учителя Teacher's Book містить покрокові рекомендації щодо кожного уроку. План кожного уроку містить докладні рекомендації для знайомства з новою мовою, групову та індивідуальну практику, пісеньки, ігри та історії. Для вчителів, які проводять більш довгі заняття, є додаткові матеріали в кінці кожного уроку.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Default***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -