Курс Skills Builder

Курс Skills Builder

Таблицею
Списком

Книги Skills Builder

Серія підручників Skills Builder - це трирівнева серія посібників, які призначені для підготовки дітей до іспитів на рівні Young Learners English (YLE). Абсолютно кожен рівень (Starters, Movers, Flyers) був розділений на дві книги, які призначені для більш ретельного вивчення. Випущена серія була видавництвом Express Publishing ще в далекому 2006 році, в цей час відповідає міжнародним рівням А0 - А2 (Beginner - Elementary).

У серії Skills Builder особливу увагу було приділено рівномірному розвитку всіх чотирьох основних навичок - читання, аудіювання, говоріння та письмо. Наданий граматичний матеріал, який ви побачите в цьому матеріалі, відрізняється зрозумілою і чіткою структурою, а лексика була підібрана таким чином, щоб відповідати інтересам молодших школярів. Представлений весь необхідний матеріал, призначений для успішної здачі іспитів, а також служить прекрасною базою для подальшого вивчення мови. Вибираючи для свого чада даний курс, можете бути впевнені, що в майбутньому йому буде значно простіше вивчити англійську мову на більш складних умовах.

Ключові особливості серії підручників Skills Builder:

• Гарантія рівномірного розвитку всіх мов навичок.

• Володіє зрозумілою і чіткою структурою, яка допомагає швидко сприймати нові матеріали.

• Містить матеріал, який мотивує кожного учня до вивчення англійської.

• Особистісно-орієнтовані завдання дають можливість діткам проводити час весело і активно.

• Надано завдання для розширення логіко-мовних завдань.

Є книга для учнів із завданням, а також книги для викладачів з ключами до кожної вправи учням, яке містить в собі розминки, скрипти аудіо-файлу, перелік корисної інформації під час підготовки до уроку, список тематичної лексики і перелік граматичних структур.

Купити підручники Skills Builder в інтернет-магазині «Oxford Book»

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина почала вивчати англійську мову максимально ефективно з самого раннього віку, тоді курс підручників Skills Builder - це саме те, що ви так довго шукали. У цей час ми подбали про те, щоб ви змогли купити підручник Skills Builder і іншу навчальну літературу на максимально вигідних умовах, вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Надаємо виключно сертифіковану друковану продукцію від видавництва, яка має всі необхідні сертифікати якості. Це гарантує, що навчання буде максимально ефективним. Якщо вам буде складно зробити правильний вибір, на допомогу завжди готовий прийти наш досвідчений менеджер-консультант. Для постійних клієнтів, вчителів, вищих навчальних закладів і т.д. передбачена гнучка система знижок. Доставка здійснюється в будь-яку точку України

avtweb