Картки Little Friends: Flashcards ISBN 9780194432252 Україна Збільшити

Картки Little Friends: Flashcards ISBN 9780194432252

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Susan Iannuzzi9780194432252

Новинка

картки с иллюстрациями Little Friends Flashcards. Компоненты курсу little friends купить: Class Audio Cd (учебные аудиоматериалы) Student's Book (книга для ученика) Teacher's Book ("книга для вчителя) Flashcards (вспомогательные материалы)

Детальніше

Роздріб: 537 грн. Опт: 430 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 54 грн
5 12% До 322 грн
15 15% До 1 208 грн
30 20% До 3 222 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Карточки
Вікова група Дошкільнята
Рік видання 2010 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Little Friends
Стан Новое
Кількість сторінок 20
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194432252
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Little Friends: Flashcards - це набір різнокольорових карток з картинками для ігор на заняття. З курсом Little Friends, освоєння і вивчення англійської мови, стає для маленьких учнів захоплюючим заняття. Даний підручник є передмовою до курсу First Friend, хоча може бути використаний індивідуально. Вивчення мови в ранньому віці принесе свої плоди, тим більше в такій доступній та захоплюючій формі. Ми всі знаємо, що чим раніше діти починають вивчати англійську мову, тим легше їм буде освоїти її в подальшому. Курс Little Friends допоможе в цьому. Цей веселий, простий і легкий для навчання курс, допоможе розвинути мовні навички дітей з самого раннього віку і підготувати їх до більш складних завдань, таким як читання, письмо і рахунок. Little Friends пропонує вам все необхідне, щоб дати своїм учням міцну основу для грамотності. Кожна вправа має покрокові рекомендації, які допоможуть вам дати дітям попередні навички для освоєння читання і письма у веселій і простий формі. Class Book містить безліч можливостей для маленьких учнів, щоб розробити моторику і відпрацювати фундаментальні навички для письма в майбутньому. Спеціально розроблена фонетична програма допоможе дати дітям навички підготовки до читання. Веселі віршики та пісеньки познайомлять зі звуками англійського алфавіту, а також розважать дітей, допомагаючи їм розвивати позитивне ставлення до вивчення англійської мови. Активні вправи покликані познайомити учнів з числами від одного до десяти, а дружні персонажі, пісні та оповідання навчать дітей важливим цінностям, таким як дружба, повага до інших людей і гарне харчування. Так що Little Friends не тільки розвиває у маленьких учнів мовні навички, грамотність і навчають рахунку, а й соціальні навички також.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -