Macmillan Ukraine

Macmillan Ukraine

Оберіть серію

Видавництво Macmillan Ukraine

Макмілан - це видавництво зі світовим ім'ям, яке є одним з найбільших не тільки в Англії, але і по всьому світу. Засноване в 1843 році і з того моменту безперервно розвивається. Сьогодні Macmillan має широку мережу представництв більш ніж в 80 країнах, а штат співробітників налічує більше 7000 чоловік. Є офіційний сайт, де ви можете дізнатися про новини і новинки видавництва.

Історія видавництва Macmillan

Коли брати Макміллан створили своє видавництво в 1843 році, вони прагнули зробити так, щоб їх визнав весь літературний світ. Через кілька років, їм вдалося залишити свій слід, чому сприяла публікація ряду робіт неймовірних авторів: Альфреда Лорда, Льюїса Керрола, Рудьяра Кіплінга, Томаса Харді і багатьох інших.

Видавництво різко почало набирати свою популярність і саме в цей момент брати усвідомили важливість навчання. Саме в цей момент був запущений науковий журнал «Природа» і ряд інших, які сприяли наукової освіти в усьому світі. В середині 19 століття главою Macmillan став колишній прем'єр-міністр Великобританії, який відіграв не останню роль, щоб видавництво стало кращим науковим видавництвом з ідеально репутацією.

Сучасне видавництво не втрачає своїх позицій щодо навчальної літератури та інновацій, завжди впроваджуючи досягнення в сфері технологій в процес навчання, щоб домогтися максимально ефективності.

Ключові напрямки видавництва Macmillan

Публікує високоякісні наукові, академічні та навчальні видання, документальну, класичну і сучасну літературу, тому кожен може підібрати щось цікаве і захоплююче. У широкому розмаїтті представлена навчальна література для бажаючих вивчити англійську мову. Посібники та курси видавництва відрізняються гармонійним поєднанням традиційних методів викладання англійської мови та сучасних досягнень в області практики та методик навчання мови, в тому числі і інноваційних технологій.

Говорячи глобально, видавництво Macmillan - це одна з найсучасніших на сьогоднішній день видавництв навчальної літератури, чого вдалося досягти завдяки передовим розробкам в області мультимедіа, особливо в галузі використання інтернет-технологій в ході вивчення англійської мови.

Є представництво інтернет-магазин видавництва і на території України, яке прагне до того, щоб випускати навчальну літературу, яка відрізняється якістю, враховувала традиції викладання англійської в українських школах і відповідала вимогам українських державних стандартно, щодо загальної освіти з іноземної мови.

Купити книги і підручники Macmillan в Україні недорого

Якщо ви хочете купити виключно якісну наукову літературу від Macmillan і інших відомих видавництв, тоді ви звернулися за вірною адресою. У нас в інтернет-магазині представлена література найдавнішого видавництва в широкому асортименті, в цей час надаємо виключно сертифіковану друковану продукцію, адаптовану під українську аудиторію. Якщо нашому покупцеві складно самостійно розібратися в наданому асортименті, завжди готові прийти на допомогу і підібрати оптимальну позицію, враховуючи цілі і переваги. Для постійних клієнтів та оптових покупців надаємо приємні знижки, які роблять співпрацю з нами ще більш вигідним. Доставка здійснюється абсолютно в будь-яку точку України.


avtweb