Menschen im Beruf

Menschen im Beruf

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Menschen im Beruf купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Підручники Menschen im Beruf від видавництва Hueber

Німецька мова складний і цікавий у вивченні. Тому навчальні матеріали, спрямовані на заволодіння ним, повинні бути сучасними і ефективними. Пропонуємо вашій увазі серію Menschen im Beruf. Її пропонує видавництво Хубер, що є одним з лідерів своєї галузі. Компанія випускає навчальні матеріали по 30 мовам, а німецький є одним з її ключових напрямків. Давайте розглянемо підручники Menschen im Beruf більш детально.

                Спрямованість і рівень

Книги присвячені тематиками медицини і культури. Вони розраховані на студентів, а також дорослих учнів. Рівні книг:

  • А1;
  • Fortgeschrittene за шкалою GeR;
  • Einstieg - C1.


Навчальні матеріали охоплюють сферу різних розмовних ситуацій на роботі. Професійна термінологія грамотно вписана в живих діалогах для читання. А також вона представлена в аудіо-контент.

Завдання подані у цікавій формі, а відповіді на них можна знайти на онлайн-ресурсі видавництва.

Якщо говорити про використання пропонованих навчальних матеріалів, то їх слід застосовувати як доповнення до основного курсу. Багато уваги приділяється професійній технічної термінології з таких галузей, як:

  • туризм;
  • медицина;
  • догляд за людьми в соціальній сфері.


Навчальні матеріали Menschen im Beruf спрямовані на тренування комунікативних навичок, які потрібні для розуміння актуальних контекстів професії. Передбачена систематична відпрацювання словникового запасу, який необхідний в щоденних робочих ситуаціях. наприклад:

працюючи з книгою «Туризм», студенти вчаться орієнтуватися в різних комунікативних ситуаціях, пов'язаних з роботою в готелі;
в книзі «Турбота» є достатньо інформації, як себе вести персоналу лікарень і будинків престарілих;
книга «Медицина» розглядає різні сегменти взаємодії людей в медичній галузі - бесіди, які виникають з колегами, а також пацієнтами та їх рідними.
 
Ці книги цікаві і універсальні. Технічна мова в MP3-форматі подається у вигляді аудіо-тренінгу. Передбачена робота в таких напрямках, як прослуховування і розмова. Вчителі можуть користуватися цінними рекомендаціями з онлайн-керівництва. Там їм пропонуються цікаві ідеї на тему того, як вдало розробляти і організовувати уроки.

                Переваги замовлення у нас

Якщо ви хочете замовити книги для вчителя (Lehrerhandbuch), підручники для студентів (Kursbuch), робочі зошити (Arbeitsbuch) і матеріали CDs в Україні, це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Серія Меншем ін Беруф пропонується за вигідною, лояльної ціною. Ми здійснюємо доставку в будь-які міста і селища України, де працюють поштові сервіси доставки (а не тільки такі мегаполіси, як Київ, Одеса, Львів чи Харків). При оптових замовленнях наш інтернет-магазин забезпечує відчутні знижки, які зроблять ваше придбання ще більш вигідним.

avtweb