New Challenges 3: Class CDs Україна Збільшити

New Challenges 3: Class CDs

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Michael Harris, Amanda Harris, David Mover, Anna Sikorzynska9781408258538

Новинка

New Challenges – курс английского языка, предназначенный для средней школы. Компоненты уровня 3: Students' Book (книга для ученика) Workbook (робочий зошит) Teacher's Book ("книга для вчителя) Class CDs (аудиоматериалы)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 915 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Мова видання Англійська
Обкладинка Твердий
Тип товару CD-ROM
Вікова група Середня школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси

New Challenges 3 Class CDs - аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. При заняттях в класі англійської мови, присутній очевидний виклик: вивчення іноземної мови протягом декількох годин на тиждень. Ця складна задача належить учням(і вчителям), подобається їм це чи ні. Це завдання може виглядати непереборним, але це не так, якщо розбити його на частини (challenges).

У New Challenges кожен модуль містить ряд граматичних вправ, вправи на розвиток мовних навичок, і містить вправи на аудіювання, письмову і усну мову, в яких учні зможуть використовувати отримані знання. Всі завдання курсу є розбірливі для виконання і спрямовані на розвиток комунікативних навичок. В кінці кожного модуля присутній розділ самоконтролю, в якому студенти можуть перевірити ефективність та успішність навчання. Кожен рівень курсу заснований на певних темах і включає в себе захоплюючі історії з головними героями. Для проходження курсу достатньо одного року, так що він легко впишеться у ваш графік.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Марина***  -