Купити New English File Beginner: Workbook with Answer Booklet with MultiROM дешево в zno-dpa.com.ua Збільшити

New English File Beginner: Workbook with Answer Booklet with MultiROM

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Clive Oxenden and Christina Latham-Koenig9780194518734

Новинка

Робочий зошит для письмової роботи New English File Beginner Workbook.

Компоненти рівня Beginner:

  1. Class Audio CDs (3) (навчальні аудіоматеріали)
  2. Student's Book (книга для учня)
  3. Teacher's Book with Test & Assessment CD-ROM (книга для вчителя)
  4. Workbook with Answer Booklet with Multirom (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 397 грн. Опт: 318 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 40 грн
5 12% До 238 грн
15 15% До 893 грн
30 20% До 2 382 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Рабочая тетрадь
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2009 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу New English File
Рівень курсу Beginner
Стан Новое
Кількість сторінок 70
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194518734
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

New English File Beginner Workbook — зошит для виконання вправ з письмовими завданнями для закріплення пройденого по підручнику матеріалу. New English File — це найкращий спосіб дати учням навички розмовної мови. Концепція New English File базується на веселих, приємних уроках, які допомагаю учневі підвищити навички розмовної мови за допомогою поєднання мови та мотивації, але з поліпшеним вмістом і компонентами для учнів і викладачів. Інтерактивні компоненти курсу допоможуть у навчанні та вивченні матеріалу в класі і за його межами. До складу курсу увійшли: iPacks і iTools (цифрові матеріали для класу), DVD диски, а також сервіс для індивідуальних занять Online Skills Practice.

Курс New English File відповідає класичній формулі навчання англійській мові: чіткий і легкий до сприйняття вступ в англійську мову; тематичні тексти, які не залишать учнів байдужими; вправи і різні завдання для практики мови в контексті, який має безпосереднє відношення до ділового повсякденного життя. З оновленою, легкою у використанні структурою, актуальними і сучасними темами, з ще більшою кількістю аудіо матеріалу і автентичного відео контенту. Курс New English File дає всі необхідні ресурси для успішного і ефективного навчання.

Online Skills Practice — це додатковий ресурс курсу, якого так потребують багато учнів, адже з його допомогою вони можуть займатися в будь-який зручний час, практикуючи всі необхідні мовні навички. Мовні навички та особливості вимови традиційно найважче практикувати за межами класу, але з сучасними цифровими технологіями це стало можливо. Даний сервіс доступний на чотирьох рівнях курсу Elementary, Pre-intermediate, Intermediate і Upper-intermediate, забезпечуючи практичні завдання для кожного навику в кожному розділі рівня.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -