New Headway Pre-Intermediate: Class Audio CDs (3) Україна Збільшити

New Headway Pre-Intermediate: Class Audio CDs (3)

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Liz and John Soars9780194769617

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе New Headway Pre-Intermediate Class Audio CDs.  Компоненты уровня Pre-Intermediate: Class Audio Cds (учебные аудиоматериалы) Student's Book with iTutor Dvd (книга для ученика) Teacher's Book with Teacher's Resource Cd-Rom ("книга для вчителя) Workbook with Key with iChecker (робочий зошит)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 167 грн. Опт: 134 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 17 грн
5 12% До 100 грн
15 15% До 376 грн
30 20% До 1 002 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2012 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу New Headway Fourth Edition
Рівень курсу Pre Intermediate
Стан Новое
Формат 127 x 141 x 24
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194769617
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

New Headway Pre-Intermediate: Class Audio CDs  аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. New Headway Pre-Intermediate  вивчається граматична структура. У розділі граматики в задній частині student`s books містяться рекомендації по заняттям на уроці. Синтаксис сконцентрований на трьох завданнях: вивчення нових слів для лексичного запасу; надбання хорошої звички - вивчення словника; розробці взаємин фонетики й орфографії. Комплексна робота над навичками є важливою особливістю курсу. Завдяки перевіреній методології, New Headway — це курс, на який завжди можна покластися. Акцент на граматику, легкий для розуміння набір лексики і робота над мовними навичками дають вам ефективні уроки для занять у класі. Матеріал завжди актуальний оскільки постійно оновлюється, а з величезним набором додаткових цифрових компонентів навчання пройде цікаво і ефективно. З четвертим виданням бестселера ви зможете використовувати перевірену методологію Headway з використанням новітніх технологій. iTools пожвавлять підручник і робочий зошит на інтерактивній дошці, в комплекті з інтерактивними вправами, аудіо, відео та іншими навчальними ресурсами. Вбудовані інструменти, такі як масштабування, виділення і управління підсвічуванням дадуть вчителю і учням по-справжньому інтерактивне викладання і навчання. iTools також містять у собі налаштовувані фліпчарти, довідник граматики і лексики, що допоможе у виконанні уроків.
iTutor є цифровим доповненням до підручника, яке допоможе учням переглянути, проаналізувати і вдосконалити свою англійську мову за межами класної кімнати.
iChecker це новий цифровий ресурс, який доступний для студентів з робочим зошитом. Він містить всі аудіоматеріали і практичні тести з робочого зошита, щоб допомогти студентам вирішити важкі моменти у вивченні англійської мови.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Светлан***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -