On screen 2 (A2-A2+) Student's Book Україна Збільшити

On screen 2 (A2-A2+) Student's Book

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley9781471534874

Новинка

Основний компонент курсу підручник On screen 2 (A2-A2+) Student's Book.

Компоненти 2 (A2-A2+) рівня:

  1. Student's Book (книга для учня)
  2. ieBook
  3. Workbook and Grammar Book (робочий зошит)
  4. Teachers Book (книга для вчителя)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 395 грн. Опт: 336 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 198 грн
15 15% До 889 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Підручник (Students' Book)
Вікова група Старша школа
Рік видання 2015
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси

On screen 2 (A2-A2+) Student's Book - трирівневий курс англійської мови для учнів на рівнях від intermediate до upper-intermediate. Забезпечує учнів актуальною та цікавою інформацією. Під час проходження курсу учнів чекають діалоги, вправи з граматики і розвитку письма. Сприяє розширенню словникового запасу. Доступно роз'яснює граматику англійської мови і включає безліч практичних вправ. Відпрацювання інтонації і вимови для використання мови в повсякденному житті, відіграють чималу роль. Ключовим елементом курсу є підручник Student's Book на інтерактивному диску ieBook міститься електронна версія навчального посібника та аудіо файли для супроводу уроків. Завдяки інтерактивній оболонці, учні зможуть практикуватися і виконувати завдання безпосередньо на комп'ютері, що значно скоротить час, адже оцінка і допущені помилки виводяться відразу після виконання завдання. Такий сучасний підхід прийдеться учням до душі, а вчителям дасть можливість стежити за виконанням домашнього завдання в зручній формі. У робочому зошиті на учнів чекають вправи за тематичними розділами з підручника, а також поглиблена практика граматики іноземної мови і безліч додаткових ресурсів, які допоможуть зміцнити вивчений матеріал. Книга для учителя допоможе з побудовою заняття. У ній містяться вчительські замітки, які допоможуть побудувати завдання в певній градації, а також відповіді до всіх вправ, що значно спростить їх перевірку.
Для вільного спілкування англійською, курс покроково представляє перед своїм користувачем всю необхідну лексику і граматичні структури, які доступні як в друкованій формі, так і в сучасному цифровому варіанті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -