Книжка On screen B1+ ieBook ISBN 9781471530944 Україна Збільшити

Книжка On screen B1+ ieBook ISBN 9781471530944

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley9781471530944

Новинка

Інтерактивний диск On screen B1+ ieBook.

Компоненти B1+ рівня:

  1. Student's Book (книга для учня)
  2. ieBook
  3. Workbook and Grammar Book (робочий зошит)
  4. Teachers Book (книга для вчителя)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 40 грн. Опт: 34 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   5 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 20 грн
15 15% До 90 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Диск
Країна виробник Англія
Назва курсу ON SCREEN
Рівень курсу B1+
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781471530944
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

On screen забезпечує учнів актуальною та цікавою інформацією. Під час проходження курсу учнів чекають діалоги, вправи з граматики і розвитку письма. Сприяє розширенню словникового запасу. Доступно роз'яснює граматику англійської мови і включає безліч практичних вправ. Відпрацювання інтонації і вимови для використання мови в повсякденному житті, відіграють чималу роль. Ключовим елементом курсу є підручник Student's Book. На інтерактивному диску ieBook міститься електронна версія навчального посібника та аудіо файли для супроводу уроків. Завдяки інтерактивній оболонці, учні зможуть практикуватися і виконувати завдання безпосередньо на комп'ютері, що значно скоротить час, адже оцінка і допущені помилки виводяться відразу після виконання завдання. Такий сучасний підхід прийдеться учням до душі, а вчителям дасть можливість стежити за виконанням домашнього завдання в зручній формі. У робочому зошиті на учнів чекають вправи за тематичними розділами з підручника, а також поглиблена практика граматики іноземної мови і безліч додаткових ресурсів, які допоможуть зміцнити вивчений матеріал. Книга для учителя допоможе з побудовою заняття. У ній містяться вчительські замітки, які допоможуть побудувати завдання в певній градації, а також відповіді до всіх вправ, що значно спростить їх перевірку.
Для вільного спілкування англійською, курс покроково представляє перед своїм користувачем всю необхідну лексику і граматичні структури, які доступні як в друкованій формі, так і в сучасному цифровому варіанті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Оксана***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Катерин***  - 
Думка, основана на покупці
Оцінка:
Коментарі відсутні
Катерин***  - 
Думка, основана на покупці
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -