Книжка On screen C1 ieBook ISBN 9781471554780 Україна Збільшити

Книжка On screen C1 ieBook ISBN 9781471554780Автор: Jenny Dooley9781471554780

Новинка

Потрібно недорого купити " Книга On screen C1 ieBook ISBN 9781471554780 " серії on screen book від видавництва ?. Придбати зможете оптомабо в роздріб, з безкоштовною доставкою від 2000 грн. Замовити можливо також по телефону або через Viber : Діють спеціальні умови для оптових замовлень онлайн , ціна прораховується оператором індивидуально! Всі технічні деталі дивіться також в характеристиках товару. Безкоштовна доставка від 2000 грн. Відправляємо Новою Поштою в Київ, Вінницю, Львів, Франківськ, Чернівці та в будь який інший населений пункт України

Детальніше

Роздріб: 40 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   4 Відгук(ів)

Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Диск
Вікова група Старша школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі В наявності
Назва курсу ON SCREEN
Рівень курсу C1
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781471554780
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

On screen забезпечує учнів актуальною та цікавою інформацією. Під час проходження курсу учнів чекають діалоги, вправи з граматики і розвитку письма. Сприяє розширенню словникового запасу. Доступно роз'яснює граматику англійської мови і включає безліч практичних вправ. Відпрацювання інтонації і вимови для використання мови в повсякденному житті, відіграють чималу роль. Ключовим елементом курсу є підручник Student's Book. На інтерактивному диску ieBook міститься електронна версія навчального посібника та аудіо файли для супроводу уроків. Завдяки інтерактивній оболонці, учні зможуть практикуватися і виконувати завдання безпосередньо на комп'ютері, що значно скоротить час, адже оцінка і допущені помилки виводяться відразу після виконання завдання. Такий сучасний підхід прийдеться учням до душі, а вчителям дасть можливість стежити за виконанням домашнього завдання в зручній формі. У робочому зошиті на учнів чекають вправи за тематичними розділами з підручника, а також поглиблена практика граматики іноземної мови і безліч додаткових ресурсів, які допоможуть зміцнити вивчений матеріал. Книга для учителя допоможе з побудовою заняття. У ній містяться вчительські замітки, які допоможуть побудувати завдання в певній градації, а також відповіді до всіх вправ, що значно спростить їх перевірку.
Для вільного спілкування англійською, курс покроково представляє перед своїм користувачем всю необхідну лексику і граматичні структури, які доступні як в друкованій формі, так і в сучасному цифровому варіанті.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Default***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -