Диски для класу Oil And Gas 1 Class Audio CD ISBN 9780194569675 Україна Збільшити

Диски для класу Oil And Gas 1 Class Audio CD ISBN 9780194569675

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Eric H. Glendinning, James Greenan, Tony Grice9780194569675

Новинка

Шукаєте де недорого купити Аудио диск Oxford English for Careers: Oil and Gas 1 Class CD " курсу Oxford English for Careers: Oil and Gas видавництва Oxford University Press в Україні? . Замовити з доставкою по м.Київ, Львів, Вінниця, Кривий Ріг, Тернопіль або інший населений пункт Ви можете по телефону та через Viber : Діють спеціальні умови для оптової закупівлі на весь клас. Надаємо кращі ціни прораховуються менеджером індивідуально! Безкоштовна доставка від 2000 грн! Всі технічні деталі книги дивіться в характеристиках товару. Відправляємо також накладною платою.

Детальніше

Роздріб: 80 грн. Опт: 64 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 8 грн
5 12% До 48 грн
15 15% До 180 грн
30 20% До 480 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2011 год
Країна виробник Англія
Категорія Бізнес
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford English for Careers
Рівень курсу Level 1
Стан Новое
Формат 128 x 141 x 10
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194569675
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Oil And Gas 1 Class Audio CD — аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Курс Oxford English For Careers: Oil and Gas призначений для тих, хто цілеспрямовано рухається до побудови кар'єри в нафтовій і газовій промисловості. Курс забезпечує учнів мовою, інформацією і навичками, які їм знадобляться для досягнення висот в цій індустрії. Починається курс з розминочного блоку «Kick off». Він вводить ключову лексику і загальне уявлення про майбутню тему уроку, а також дає певні цілі, досягти які ви зможете в ході уроку. Також в ході курсу вам зустрінуться блоки «It's my job», що містять інтерв'ю реальних людей, які працюють в нафтовій і газовій промисловості, що неодмінно зацікавить учнів. Учні зможуть прочитати інтерв'ю різних людей і отримати уявлення про необхідні навички в тій чи іншій галузі нафтової і газової промисловості. Після вам належить відповісти на різні питання.

Надалі, з огляду на специфіку області, в якій учням належить працювати, вони зіткнутися з необхідністю працювати з числами і обчисленнями. Тому вони повинні навчитися говорити про числа і рівняннях англійською мовою. Блок «Number talk» постачає учнів практичними завданнями з цифрами, вимірами і розрахунками.

Блок «Top margin» є основною частиною розділу і містить цікаві факти, статистику та цитати. Він йде як додаток і може бути використаний щоб урізноманітнити урок або надати додаткові завдання для учнів з відмінною успішністю.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.