Technology 1 Audio CD Україна Збільшити

Technology 1 Audio CD

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Eric H. Glendinning, James Greenan, Tony Grice9780194569521

Новинка

Шукаєте де недорого купити Аудио диск Oxford English for Careers: Technology 1 Class CD " курсу Oxford English for Careers: Technology видавництва Oxford University Press в Україні? . Замовити з доставкою по м.Київ, Львів, Вінниця, Кривий Ріг, Тернопіль або інший населений пункт Ви можете по телефону та через Viber : Діють спеціальні умови для оптової закупівлі на весь клас. Надаємо кращі ціни прораховуються менеджером індивідуально! Безкоштовна доставка від 2000 грн! Всі технічні деталі книги дивіться в характеристиках товару. Відправляємо також накладною платою.

Детальніше

Роздріб: 89 грн. Опт: 71 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 9 грн
5 12% До 53 грн
15 15% До 200 грн
30 20% До 534 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Молодь і дорослі
Рік видання 2009 год
Країна виробник Англія
Категорія Бізнес
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford English for Careers
Рівень курсу Level 1
Стан Новое
Формат 142 x 124 x 10
Тематика Изучение английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194569521
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Technology 1 Audio CD — аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Курс Oxford English For Careers: Technology призначений для тих, хто цілеспрямовано рухається до побудови кар'єри в індустрії високих технологій. Курс знайомить учнів з англійським з різних технологічних областей і ситуацій, таких як виробництво, транспорт та медичне обладнання. Курс містить матеріал з різних технологічних областей, розвиває комунікативні навички, а також надає довідкову інформацію про ключові технологічні концепції. Починається курс з розминочного блоку «Switch on». Він вводить ключову лексику і загальне уявлення про майбутню тему уроку, а також дає певні цілі, досягти які ви зможете в ході уроку. Також в ході курсу вам зустрінуться блоки «It's my job», що містять інтерв'ю реальних людей, які працюють в області високих технологій, що неодмінно зацікавить учнів. Учні зможуть прочитати інтерв'ю різних людей і отримати уявлення про необхідні навички в тій чи іншій галузі високих технологій. Після вам належить відповісти на різні питання. 

Все частіше в області технологій потрібно не тільки мати технічні навички, кваліфікацію і знання в цій області, а й володіти грамотною усною і письмовою мовою, вміти чітко і виразно донести свою думку. Значну частину свого часу учні курсу спілкуватимуться з іншими фахівцями, але також будуть моменти, коли потрібно обговорити технічні питання з неспеціалістом, наприклад клієнтом або відвідувачем. У блоці «Customer care» приділено увагу саме цього моменту. 

Блок «Top margin» є основною частиною розділу і містить цікаві факти, статистику та цитати. Він йде як додаток і може бути використаний щоб урізноманітнити урок або надати додаткові завдання для учнів з відмінною успішністю.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Диана***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -