Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition

Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition

Таблицею
Списком

книги Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити підручники онлайн від Oxford University Press

Оксфордські книги - визнані в світі навчальні матеріали, які дають можливість вивчити англійську мову на рівні, що дозволяє вільно спілкуватися і впевнено себе почувати в англомовному середовищі. Серія книг Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition - це нове видання навчальних матеріалів, які знайомлять з таким важливим аспектом діяльності як ділове листування.

Оксфорд Хендбук оф Коммершл Корреспонденс - скоріше навіть не підручник, а довідник. Він дозволяє отримати знання на рівні В1 за шкалою CEFR. При цьому нове видання знайомить з оновленою інформацією, яка адаптована до викладу з урахуванням актуального контексту сфери бізнесу.

                Можливість напрацювати необхідний навик

Ділове листування є невід'ємним сегментом будь-якого професійного взаємодії. Особливо - коли мова йде про сучасному бізнесі, де багато питань вирішуються на рівні ділового листування. Щоб опанувати її навичками, вам слід ознайомитися з тим контекстом, в якому дана галузь функціонує в англомовних країнах. А якщо врахувати той очевидний факт, що англійська є мовою міжнародного спілкування, вміння вести ділову переписку по-англійськи - актуальна вимога сучасного світу.

                Спрямованість книги Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition

Нове видання довідника Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition від видавництва Oxford University Press - це сукупність грамотно систематизованої тематичної інформації. Ефективний підхід до складання структури довідника зробив його ефективним навчальним матеріалом.

Купуючи цю книгу, ви знайомитеся з такими напрямами діяльності, як:

обробка ділових запитів;
ведення банківської справи;
Управління страхування;
робота з соціальної кореспонденцією і кадрами.
 
Удосконалюючи свій навик ділової переписки, ви розвиваєте комунікативну компетентність в цілому. Це сприяє ефективній самопрезентації, вмінню розташовувати потенційних бізнес-партнерів і безлічі інших можливостей.

Інформація в книзі систематизовано так, щоб вам було її легко знаходити. Це полегшує користування довідником і економить ваш час.

                Наші переваги

Хочете замовити книгу Oxford Handbook of Commercial Correspondence New Edition в Києві, Одесі, Львові, Харкові чи іншому місті України? У нашому інтернет-магазині ви можете купити її за вигідною ціною. Ми забезпечуємо клієнтам такі переваги сервісу, як:

великий асортимент;
регулярні акції;
швидка обробка замовлення і відправка за місцем призначення ваших книг.

Робіть свою вигідну покупку в нашому магазині оксфордской літератури.

avtweb