Oxford Heroes 3: Class Audio CDs (3) Україна Збільшити

Oxford Heroes 3: Class Audio CDs (3)

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Jenny Quintana and Rebecca Robb Benne9780194806114

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе Oxford Heroes 3 Class Audio CDs.  Компоненты уровня 3: Class Audio Cds (3) (учебные аудиоматериалы) Student's Book with Multirom (книга для ученика) Teacher's Book ("книга для вчителя) Workbook (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 92 грн. Опт: 74 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 9 грн
5 12% До 55 грн
15 15% До 207 грн
30 20% До 552 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Середня школа
Рік видання 2007 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford Heroes
Рівень курсу Level 3
Стан Новое
Формат 124 x 142 x 10
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194806114
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Oxford Heroes 3: Class Audio CDs  аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Oxford Heroes - актуальний і багатообіцяючий курс англійської мови для учнів середньої школи. Яскравий, з барвистими ілюстраціями і захоплюючими історіями. Методологія даного підручника прекрасно викладає матеріал, в доступній та зрозумілій формі, попутно докладаючи мотивуючі вправи. Безліч додаткових матеріалів і тестів. Кожен рівень курсу покриває приблизно 70-80 годин основного навчального матеріалу і 10 годин додаткового матеріалу. Курс Oxford Heroes націлений на підготовку учнів до легкого і вільного спілкування англійською мовою, забезпечуючи їх міцним фундаментом з граматики і лексики, а також розвиваючи основні мовні навички. Вибравши даний курс, учні зможуть: розуміти і використовувати правила граматики англійської мови; використовувати тематичну лексику, що стосується їх інтересів; читати і розуміти різні тексти; слухати і розуміти англійську мову; писати різні типи текстів. Також під час проходження курсу учні отримають необхідні навчальні навички, за допомогою яких вони зможуть виправляти помилки, складати план і добувати ідеї з навчального матеріалу, а також оцінювати свої досягнення. Oxford Heroes розроблений, щоб представити англійську мову як сучасний засіб комунікації в усьому світі. Адже в ході курсу учням надається можливість порівняти свій стиль життя з людьми з інших культур і країн, а також використовувати англійську мову для написання розповіді про себе і свою країну. До складу курсу увійшли такі компоненти:

  • Student's Book - підручник, який містить весь навчальний матеріал з дванадцяти розділів, кожен з яких ділиться на три уроки;
  • CDs - компакт-диски, що містять всі епізоди з оповідань, вправи для аудіювання, основні тексти для читання з кожного розділу і пісні;
  • MultiROM - використовуючи диск на ПК, ви побачите граматичні та лексичні вправи до підручника, шість тестів, картки для копіювання і вікторини. Використовуючи диск у програвачі, ви почуєте діалоги з історій, що містяться в підручнику.
  • Workbook - робочий зошит, містить практичні вправи до підручника;
  • Teacher's Book - книга для вчителя, містить вступ в курс, план уроків, матеріали для копіювання, навчальні замітки і відповіді до робочого зошита і підручника.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -