Книжка для вчителя Oxford Team ! 1 teachers book ISBN 9780194379861 Україна Збільшити

Книжка для вчителя Oxford Team ! 1 teachers book ISBN 9780194379861

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Norman Whitney9780194379861

Новинка

Методическое пособие для учителя Oxford Team 1 Teacher's Book, содержит ответы к підручнику. Компоненты уровня 1: Class Audio Cds (2) (учебные аудиоматериалы) Student's Book (книга для ученика) Teacher's Book ("книга для вчителя) Workbook (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 418 грн. Опт: 334 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 42 грн
5 12% До 251 грн
15 15% До 941 грн
30 20% До 2 508 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Мягкая обложка
Тип товару Книга для вчителя
Вікова група Середня школа
Рік видання 2001 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Oxford Team!
Рівень курсу Level 1
Стан Новое
Формат 298 x 213 x 15
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194379861
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Oxford Team 1: Teacher's Book  підручник з допоміжним матеріалом для вчителя. Курс розрахований на учнів десяти - тринадцяти років. Склад підручника, це 12 розділів, поділених на 4 частини, які зачіпаю сучасні теми. Кожен рівень займає 144 години часу навчання. Підручник можна використовувати як для груп, так і для індивідуальних занять. Сюжет курсу полягає в пригодах ключових персонажів, вході яких вивчаються граматичні та лексичні матеріали. На початкових сторінках підручника представлений детальний огляд навчального плану курсу. Це зроблено, щоб ознайомити учнів з майбутніми завданнями і цілями. Також спочатку кожного юніта є огляд граматичних і лексичних структур, які представлені по ходу курсу як пригоди ключових персонажів. Учні можуть слухати історії з аудіо компакт-диска під час читання або в перервах між заняттями. Граматична частина в історіях дає чітке пояснення і практичні вправи для вивчення і розуміння нових структур англійської мови. Вправи на аудіювання допоможуть учням розрізняти звуки і сформують розуміння англійської мови в цілому. Що ж стосується розмовних навичок, то в курсі їм також відведено значну роль, вправи дадуть можливість вільно і впевнено говорити англійською мовою, в ході їх виконання є підказки і приклади. Над письмовими навичками також виконується значна робота, починаючи з правильного положення рук при письмі і так далі.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -