Letterfun Pre-Primary DVD ROM PAL Україна Збільшити

Letterfun Pre-Primary DVD ROM PAL

Express Publishing Express Publishing

Автор: Elizabeth Gray9781845588835

Новинка

Шукаєте де недорого купити DVD диск LETTERFUN , Pre-Primary, DVD ROM PAL " серії LETTERFUN видавництва Express Publishing в Україні? . Замовити з доставкою по м.Київ, Львів, Вінниця, Кривий Ріг, Тернопіль або інший населений пункт Ви можете по телефону та через Viber : Діють спеціальні умови для оптової закупівлі на весь клас. Надаємо кращі ціни прораховуються менеджером індивідуально! Безкоштовна доставка від 2000 грн! Всі технічні деталі книги дивіться в характеристиках товару. Відправляємо також накладною платою.

Детальніше

Роздріб: 78 грн. Опт: 66 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 39 грн
15 15% До 176 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару DVD диск
Вікова група Дошкільнята
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення
Назва курсу LETTERFUN
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781845588835
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Letterfun DVD ROM PAL - інтерактивний диск. Letterfun — курс англійської мови, призначений для дітей від 5 років. До складу входять 26 уроків по 50 хвилин, що містять нову букву і лексику, також є багато додаткових вправ. Тривалість уроку рекомендується підлаштовувати під здатності і потреби учня. Особливу атмосферу для навчання створюють пісеньки і віршики, присутні в кожному розділі. Для лексичних ігор, по пройденим під час курсу словами, призначені барвисті картки Flashcards. Letterfun DVD ROM PAL - містить тематичні мультфільми англійською мовою.
Курс Letterfun побудований таким чином, що діти вивчають англійський алфавіт покроково, вивчаючи букви фонетично і за допомогою повсякденних слів. Їх грамотність в англійській мові розвивається поступово з виконанням вправ і завдань, які розвивають комунікативні навички, спонукаючи дітей говорити і взаємодіяти з іншими учнями, міркувати на англійській мові і розвивати фантазію. Letterfun починається з практики моторики дитини. Цей етап допоможе напрацювати оболонку і концепцію, які складають основу грамотності. У наступному етапі курсу діти вчаться розпізнавати зовнішній вигляд букв і їх звучання. За кожною літерою закріплено певне слово, що дозволить дітям легко запам'ятати букву і її звучання. Після знайомства з буквами окремо учні приступають до ознайомлення з поєднанням букв і їх звучанням, а в подальшому етапі знайомляться з тим як римуються словами. На заключних етапах розглядаються верхній і нижній регістр букв. А закінчується книга розділом для закріплення знань.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Вікторі***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -