Книжка Prime Time 1 iebook ISBN 9781780989969 Україна Збільшити

Книжка Prime Time 1 iebook ISBN 9781780989969

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley9781780989969

Новинка

Інтерактивний диск Prime Time 1 iebook.

Компоненти 1 рівня:

  1. Students Book (книга для учня)
  2. ieBook
  3. Workbook & Grammar (робочий зошит і граматика)
  4. Teacher's Book (книга для вчителя)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 40 грн. Опт: 34 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   6 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 20 грн
15 15% До 90 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Диск
Країна виробник Англія
Назва курсу PRIME TIME
Рівень курсу 1
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781780989969
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Prime Time - курс англійської мови, відповідний рівням від elementary до upper-intermediate. Містить багато вправ, що розвивають активність і комунікабельність учнів, завдяки живим діалогам і моделюванню ситуацій з повсякденного життя. Присутні вправи, які вимагають колективного підходу, розвивають аналітичне мислення і дають навички роботи в команді. У даному курсі добре опрацьований словник, а також приділено особливу увагу граматиці. Student's Book є основним компонентом курсу. Кожен модуль відведено певній темі і охоплює великий обсяг інформації, що відноситься до неї. Всі модулі базуються на чіткій і легкій для початку навчання структурі. Workbook є повністю кольоровим і містить розділи за відповідними підручником темам, а також включає в себе вправи для практики мовних навичок. Особливо корисними стануть розділи Grammar Bank і Revision Practice, які допоможуть підготуватися до тестів. Робочий зошит це ключовий елемент, завдяки якому учні зможуть практикуватися не тільки колективно, а й індивідуально.
Книга для учителя Teacher's Book покликана допомогти з організацією та побудовою занять. Весь матеріал у складі посібника, спрямований поліпшити якість проведення уроку або ж дати необхідні рекомендації для молодих вчителів. Корисними доповненнями до уроку стануть вчительські замітки від авторів курсу і готові рішення завдань з підручника і робочого зошита.
Для відстеження вимови і розпізнавання звуків англійської мови курс пропонує набір аудіо дисків Class Audio CDs, який чудово доповнить хід заняття. Він містить аудіо доріжки з озвученням вправ і текстів. Також є один диск з тестами в словесному форматі, які призначені для перевірки отриманих знань після закінчення модуля.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Ирина***  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -