Project Fourth Edition

Project Fourth Edition

Таблицею
Списком

підручник і книга Project Fourth Edition купити Київ Україна від Oxford University Press

Оксфордські книги - відмінне придбання для вивчення англійської мови. Ці підручники користуються в світі великим попитом завдяки сучасним методикам і багаторічному досвіду фахівців, які розробляють навчальні матеріали. Яскравий приклад таких книг для дітей - підручники Project Fourth Edition. Вони призначені для учнів, віком від 10 до 15 років.

                Особливості серії книг Project Fourth Edition

Пропоновані книги Т. Хатчінсона є новим виданням. Ця редакція враховує всі ті аспекти попередньої, які особливо подобаються педагогам і учням. При цьому розширився спектр використовуваних методик. Задіяні додаткові ресурси і цифрові компоненти. Також в цьому виданні передбачена велика підтримка вчителям.

Навчальні матеріали цікаві своїм змістом. Як показує практика, дітям подобається дивитися нові мультиплікаційні фільми з улюбленими героями.

Комплект складається з: Class CD, DVD, ITools, Student book, Teachers book, Workbook

Курс передбачає 5 рівнів. Тому на більш складних етапах мультики замінені театралізованими епізодами, а також фото-історіями. Це дає можливість викладання з урахуванням вікової специфіки дітей, на навчання яких спрямований кожен з курсів.

Project Fourth Edition 1

Project Fourth Edition 2

Project Fourth Edition 3

Project Fourth Edition 4

Project Fourth Edition 5

 

Дана серія книг, як і інші оксфордские підручники, спрямована не просто на те, щоб учні могли освоювати англійську. Великий акцент робиться не тільки на результат, а й на задоволення від процесу оволодіння знаннями. Наприклад, рухомим хлопцям запропоновані цікаві завдання для тренування коректного вимови. Вони містяться в розділі Pronunciation Bank. А ті, хто любить читати захоплюючі історії, насолодяться ними в Reading Bank.

Для того, щоб забезпечити професійну підтримку вчителям, є спеціальний посібник в рамках даної серії. У ньому пропонується більш ефективно використовувати інтернет-ресурси. Це робиться не на рівні абстрактних рекомендацій, а з реальним покроковим керівництвом по грамотному користування освітніми онлайн-ресурсами.

                характеристики підручників

Серед базових особливостей книг з даної серії слід відзначити:

перевірену методологію Project, що користується попитом у педагогів в усьому світі;
нові граматичні презентації, а також - мультфільми;
нові розповіді для читання, які відповідають рівню конкретної серії;
грамотне чергування завдань для групових уроків та індивідуальної роботи;
новий генератор тестів, на основі якого педагог може створювати тести, розраховані на рівень знань учнів художника.

Крім усього перерахованого, важливою особливістю цього курсу є велика кількість вправ, які спрямовані на те, щоб підготувати студентів використовувати англійську мову в реальному світі.

Якщо вас зацікавила серія Project Fourth Edition в Україні, замовити її в Київ, до Львова, в Одесу, Харків і будь-який інший місто можна в нашому інтернет-магазині. Ми забезпечуємо покупцям гнучку цінову політику і великий асортимент оксфордской літератури.

avtweb