Книжка Macmillan Picture Dictionary Paperback ISBN 9780333647912 Україна Збільшити

Книжка Macmillan Picture Dictionary Paperback ISBN 9780333647912

Macmillan Macmillan

Автор: Dilys Brown9780333647912

Новинка

Macmillan Picture Dictionary Paperback - тлумачний словник англійської мови з ілюстраціями, призначений для дітей молодшої школи.

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 365 грн. Опт: 292 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 37 грн
5 12% До 219 грн
15 16% До 876 грн
30 20% До 2 190 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Словник
Вікова група Молодша школа, середня школа, старша школа, молодь і дорослі
Країна виробник Англія
Категорія Лексика

Повністю ілюстрований словник, який націлений на навчання учнів з самого раннього віку. Переглядаючи малюнки, діти уловлюють суть і значення слова, що закладає первісні уявлення і розуміння англійської мови. Словник містить більше 600 слів, відібраних за частотою вживання в повсякденному житті та у відповідності з віковими інтересами учнів. Словник поділений на дві частини: слова в алфавітному порядку; тематичні сторінки, що містять споріднені слова в контексті. До складу також увійшли методичні рекомендації для практичних занять, в тому числі ігри та пісні, а також завдання для дітей, які освоїли читання і лист.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.