Solutions Advanced Second Edition: Class Audio CDs (4) Україна Збільшити

Solutions Advanced Second Edition: Class Audio CDs (4)

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Tim Falla and Paul A Davies9780194554275

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе Solutions Advanced Second Edition Class Audio CDs.  Компоненты Advanced уровня: Class Audio CDs (4) (аудиоматериалы) Student's Book (книга для ученика) Teacher's Book with CDs ("книга для вчителя) Workbook with CDs (робочий зошит)

Детальніше

Роздріб: 167 грн. Опт: 134 грн

Швидке замовлення

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 17 грн
5 12% До 100 грн
15 15% До 376 грн
30 20% До 1 002 грн
Мова видання Англійська
Тип товару Аудио диск
Вікова група Старша школа
Рік видання 2013 год
Країна виробник Британия
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу Solutions 2nd Edition
Рівень курсу Advanced / C1
Стан Новое
Формат 142 x 129 x 24
Тематика Курсы английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9780194554275
Виробник Oxford University Press
Оригінальність продукту Только оригинал

Аудіодиск Solutions Advanced 2nd Edition Class Audio CDs з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. П'ятирівневий курс для учнів середньої та старшої школи, тривалість занять у кожному рівні від 100 до 120 годин. Кожна сторінка підручника за своєю структурою розрахована на урок тривалістю 45 хвилин. Оригінальна міцна основа курсу Solutions, що полюбився тисячами вчителів по всьому світу, як і раніше є ядром, але вдосконалена і модернізована вже в новій редакції. Структурована навчальна програма представлена в зрозумілому і зручному для навчання форматі, з чітко поставленими цілями, а це означає, що учні будуть знати які вимоги перед ними стоять на початку уроку. Тому учні відчувають почуття успіху по проходженню кожного рівня, що особливо важливо для підлітків. Курс Solutions є відмінним рішенням для розвитку в учнів розмовної мови. Уроки для розвитку розмовної мови побудовані в покроковому вигляді, містять модель для аудіювання, безліч вступного матеріалу, ідеї для розмови і багато діалогів. Вправи розроблені з урахуванням інтересів учнів і дають їм повну свободу в імпровізації, поєднуючи всі елементи, отримані в ході уроку. Застосування підручника Solutions для підготовки до випускних іспитів стане прекрасним рішенням, оскільки, в ньому на це зроблено великий акцент. В ході курсу зберігається фокус на підготовці до іспитів, що розвиває впевненість у учнів і дає їм можливість скласти план дій при їх здачі. Solutions враховує відмінність інтересів і здібностей до навчання для різних студентів. Всі компоненти курсу задовольняють потреби учнів завдяки гнучкості курсу і дають викладачеві можливість комбінувати велику кількість інформації з різних ресурсів для складання програми для класів зі змішаними здібностями. Онлайн компоненти значно розширять можливості учнів і вчителів, даючи можливість індивідуальних занять і практики, а також тестування за межами класної кімнати. Так для збереження успішності учнів, викладач може використовувати інтерактивний курс для занять вдома, з можливістю оцінювання та зауважень. До курсу прикріплений диск з тестами, а також Placement Test, що дозволяє визначити рівень знань мови учнів.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.