Theory of Knowledge for the IB Diploma

Theory of Knowledge for the IB Diploma

Таблицею
Списком

Ціна на книга Theory of Knowledge for the IB Diploma купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Theory of Knowledge for the IB Diploma є навчальним посібником, яке представляє собою всеосяжний, оригінальний і повністю зрозумілий підхід до ТОК, як до флагману програми International Baccalaureate Diploma.

ТОК, як один з головних складових IB програми навчання, не ставить за мету отримати нові знання. Це особливий курс, який змушує учнів згадати всі отримані знання, оцінивши їх по-новому. Відмінними рисами Theory of Knowledge є:

  • Набір тем для обговорення, питань і сумнівів, замість термінів, фактів, правил.
  • Відсутність підсумкового іспиту.
  • Оцінка учня складається на основі написаного есе і підготовленої презентації.
 

Для того, щоб освоїти цей курс, зрозуміти його принцип, а також зуміти скласти гідну есе, був розроблений підручник Theory of Knowledge for the IB Diploma. На сторінках книги, доступним, зрозумілим мовою викладені основні ідеї курсу, а також розроблено докладний посібник, яке показує правильний підхід до написання есе та підготовці презентації. Основна ідея підручника - перебудувати мислення учня, змусивши ставити правильні питання, знаходити на них відповіді, генерувати ідеї, вміти аргументувати власну думку.

avtweb