Upstream Proficiency C2 Student's Book 9781471502644 Україна Збільшити

Upstream Proficiency C2 Student's Book 9781471502644

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans9781471502644

Новинка

Upstream - курс англійської мови для старшої школи.

Компоненти рівня Proficiency:

  1. Student's Book (книга для учня)
  2. Workbook (роб. зошит)
  3. Teacher's Book (книга для вчителя)

Детальніше

Роздріб: 470 грн. Опт: 400 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 235 грн
15 15% До 1 058 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Учебник
Вікова група Молодь і дорослі
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Назва курсу UPSTREAM
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781471502644
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Перевидання курсу Upstream, доповнене новими вправами, але воно зберегло колишні тематики і структуру. Upstream - восьмирівневий курс англійської мови, призначений для старшої школи. Даний курс проводить підготовку до міжнародних іспитів. Великий обсяг актуальної інформації і вправи на закріплення пройденого матеріалу роблять курс дуже ефективним інструментом для вивчення мови. Розкривається тема розмовної англійської, завдяки розділу Everyday English, який дозволяє практикувати ситуації з повсякденного життя, а також вивчити часто використовувані словосполучення і речення. Для закріплення і створення сприятливої атмосфери в класі використовуються різноманітні пісні. Підручник Upstream 2nd Edition Proficiency C2 Student's Book складається з п'яти модулів, поділених на два юніта кожен. Основою кожного юніта є тематичні топіки з широкого спектру ресурсів.
Сьогоднішній вчитель повинен бути гнучким і здатним виконувати широкий діапазон ролей в класі. Книга Teacher's Book була розроблена, щоб дати вчителю підтримку в цій багатогранній задачі. Відповідно, вона містить всеосяжні вчительські замітки, які дзеркально відображають підручник. Нотатки містять покроковий план уроків, рекомендації щодо подання та використання нового матеріалу, а також відповіді до вправ з підручника. Вчительські замітки містять додатковий матеріал, який не увійшов до складу підручника. Це дозволить викладачеві розширити практику іноземної мови, а також адаптувати заняття під класи з різними здібностями і навичками.
Кожен модуль Upstream містить вступні сторінки, завдання яких зацікавити учнів. Вони зможуть розглянути майбутні теми розділів і їх зміст, а також обговорити всі ці моменти. Кожен юніт містить тексти з автентичних джерел на 300-600 слів, пов'язаних з темою розділу. Вони прекрасно розвивають навички читання і прищеплюють учням любов до читання. Лексика курсу представлена в контексті з використанням візуальних засобів, і практикується протягом всього юніта. Юніти спрямовані забезпечити учнів практикою у вигляді розважальних завдань і вправ, щоб розширити словниковий запас і розвинути комунікативні навички. Граматика представлена з міркуванням того, що, в ідеалі, має бути баланс між функціональністю і структурою, змістом і формою. Завдання і вправи були розроблені, щоб систематично посилити розуміння студентами ключових граматичних структур.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.