Upstream C1 Advanced 3rd Edition Class CD (set of 8) Україна Збільшити

Upstream C1 Advanced 3rd Edition Class CD (set of 8)

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley9781471529740

Новинка

Потрібно недорого купити " UPSTREAM ADVANCED CD MP3 (3rd ed) ISBN 9781471529740 " серії upstream book від видавництва Express Publishing ?. Придбати зможете оптомабо в роздріб, з безкоштовною доставкою від 2000 грн. Замовити можливо також по телефону або через Viber : Діють спеціальні умови для оптових замовлень онлайн , ціна прораховується оператором індивидуально! Всі технічні деталі дивіться також в характеристиках товару. Безкоштовна доставка від 2000 грн. Відправляємо Новою Поштою в Київ, Вінницю, Львів, Франківськ, Чернівці та в будь який інший населений пункт України

Детальніше

Роздріб: 70 грн. Опт: 60 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   5 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 35 грн
15 15% До 158 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Диски
Вікова група Молодь і дорослі
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення
Назва курсу UPSTREAM
Рівень курсу Advanced
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781471529740
Виробник Express Publishing
Оригінальність продукту Только оригинал

Upstream C1 Advanced 3rd Edition Class CD (set of 8) - аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника, робочого зошита та граматики. Перевидання курсу Upstream, доповнене новими вправами, але воно зберегло колишні тематики і структуру. Upstream - восьмирівневий курс англійської мови, призначений для старшої школи. Даний курс проводить підготовку до міжнародних іспитів. Великий обсяг актуальної інформації і вправи на закріплення пройденого матеріалу роблять курс дуже ефективним інструментом для вивчення мови. Розкривається тема розмовної англійської, завдяки розділу Everyday English, який дозволяє практикувати ситуації з повсякденного життя, а також вивчити часто використовувані словосполучення і речення. Для закріплення і створення сприятливої атмосфери в класі використовуються різноманітні пісні. Підручник складається з п'яти модулів, поділених на два юніта кожен. Основою кожного юніта є тематичні топіки з широкого спектру ресурсів.
Сьогоднішній вчитель повинен бути гнучким і здатним виконувати широкий діапазон ролей в класі. Книга Teacher's Book була розроблена, щоб дати вчителю підтримку в цій багатогранній задачі. Відповідно, вона містить всеосяжні вчительські замітки, які дзеркально відображають підручник. Нотатки містять покроковий план уроків, рекомендації щодо подання та використання нового матеріалу, а також відповіді до вправ з підручника. Вчительські замітки містять додатковий матеріал, який не увійшов до складу підручника. Це дозволить викладачеві розширити практику іноземної мови, а також адаптувати заняття під класи з різними здібностями і навичками.
Кожен модуль Upstream містить вступні сторінки, завдання яких зацікавити учнів. Вони зможуть розглянути майбутні теми розділів і їх зміст, а також обговорити всі ці моменти. Кожен юніт містить тексти з автентичних джерел на 300-600 слів, пов'язаних з темою розділу. Вони прекрасно розвивають навички читання і прищеплюють учням любов до читання. Лексика курсу представлена в контексті з використанням візуальних засобів, і практикується протягом всього юніта. Юніти спрямовані забезпечити учнів практикою у вигляді розважальних завдань і вправ, щоб розширити словниковий запас і розвинути комунікативні навички. Граматика представлена з міркуванням того, що, в ідеалі, має бути баланс між функціональністю і структурою, змістом і формою. Завдання і вправи були розроблені, щоб систематично посилити розуміння студентами ключових граматичних структур.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -