Підручник CPE Use of English 1 Students Book New Україна Збільшити

Підручник CPE Use of English 1 Students Book New

Express Publishing Express Publishing

Автор: Virginia Evans9781471515965

Новинка

Потрібно недорого купити " CPE Use of English 1 Students Book New " серії CPE Use of English від видавництва Express Publishing ?. Придбати зможете оптомабо в роздріб, з безкоштовною доставкою від 2000 грн. Замовити можливо також по телефону або через Viber : Діють спеціальні умови для оптових замовлень онлайн , ціна прораховується оператором індивидуально! Всі технічні деталі дивіться також в характеристиках товару. Безкоштовна доставка від 2000 грн. Відправляємо Новою Поштою в Київ, Вінницю, Львів, Франківськ, Чернівці та в будь який інший населений пункт України

Детальніше

Роздріб: 509 грн. Опт: 433 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 5.0 / 5   3 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 255 грн
15 15% До 1 145 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Учебник
Вікова група Молодь і дорослі
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Под заказ 1-3 дня
Назва курсу CPE USE OF ENGLISH
Рівень курсу 1
Стан Новая книга
Тематика Курсы изучения английского языка
Можливість замовити оптом Оптом и в розницу
№ ISBN 9781471515965
Виробник Издательство Express Publishing
Оригінальність продукту Оригинал

Посібник CPE Use of English Student's Book призначений для підготовки учнів, які бажають здати Cambridge ESOL чи іспити подібного рівня складності. Його також можуть використовувати учні, які знають англійську мову на хорошому рівні і бажають закріпити свої знання. У розділі граматики розглянуті всі використовувані структури, присутні вправи різних рівнів складності. CPE Use of English проводить відмінну підготовку до іспитів і дає всі необхідні знання для їх успішної здачі. У граматичному розділі представлена стисла форма з граматичними структурами і вправами різної складності, які практикують розмовну мову і різні аспекти іноземного. Також в даному розділі знаходяться додаткові відомості, які можуть бути використані учнями по потребі. Підручник може бути використаний як в класі, так і індивідуально. Вчителям він допоможе організувати учням необхідну підготовку перед іспитами відповідно до їх уподобань. Матеріал посібника структурно градуйований і може бути використаний як доповнення до основного курсу.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -