Книжка Way Ahead 6 RD B ISBN 9780333675045 Україна Збільшити

Книжка Way Ahead 6 RD B ISBN 9780333675045

Macmillan Macmillan

Автор: Printha Ellis and Mary Bowen9780333675045

Новинка

Наразі товар відсутній

Роздріб: 92 грн. Опт: 74 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
2 5% До 9 грн
5 12% До 55 грн
15 16% До 221 грн
30 20% До 552 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка М'який
Тип товару Допоміжні матеріали
Вікова група Середня школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси
Наявність на складі Під замовлення

Way Ahead - курс англійської мови, призначений для учнів 1 - 7 класів. У підручник закладено великий обсяг інформації, націлений на лексичну і граматичну складову. Вправи на аудіювання розвивають необхідні навички для розпізнавання і розуміння природи англійської мови. Для читання надані слова, словосполучення і короткі речення в ході читання яких, учні розвивають навички усного читання і вголос, тим самим вивчаючи нові слова. Розмовна мова розвивається на початкових рівнях за допомогою вітань, розповідям про себе і з подальшим описом людей і предметів. Функціональні діалоги дозволяють учням досягти поставленої мети - оволодіти всіма необхідними якостями розмовної англійської мови.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.