Welcome 2 Class CD (SET 3) Україна Збільшити

Welcome 2 Class CD (SET 3)

Express Publishing Express Publishing

Автор: Elizabeth Gray9781903128237

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе Welcome 2 Class CD. Компоненты уровня 2: Pupil’s Book (книга для ученика) Workbook (робочий зошит) Teacher's Book ("книга для вчителя) Class CD (аудиоматериалы) DVD (интерактивный диск)

Детальніше

Наразі товар відсутній

Роздріб: 100 грн. Опт: 85 грн

Працюємо з діаспорами.

Комплектація з видавництв!

Гарантії за договором - Нам 10 років!

Найбільші знижки!

ОПТОВІ ЦІНИ

Замовте на 2 000 грн і отримайте Безкоштовну доставку!
Оцінки і коментарі наших клієнтів
Рейтинг: 4.5 / 5   2 Відгук(ів)

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 50 грн
15 15% До 225 грн
Мова видання Англійська
Обкладинка Твердий
Тип товару CD-ROM
Вікова група Молодша школа
Країна виробник Англія
Категорія Навчальні курси

Welcome 2 Class CD - аудіодиск з додатковими матеріалами, призначений для супроводу вправ з підручника. Welcome  - курс призначений для учнів, що вивчають англійську мову на початковому рівні. Джин Масід перенесе учнів у цікавий світ, наповнений магією, веселощами і знаннями. Градація навчальної програми забезпечує ефективність навчання та розвитку чотирьох мовних навичок - читання, письма, усного та писемного мовлення. Курс англійської мови Welcome був розроблений для дітей початкової школи, які вперше приступають до вивчення іноземної мови. Його навчальна програма побудована на покрокової структурі і лексиці. Курс дозволяє учням ефективно використовувати англійську мову і створює всі умови для того щоб учні отримували задоволення від процесу навчання. Welcome розвиває всі чотири мовні навички за допомогою різних комунікативних вправ і щоденних діалогів, а також забезпечує регулярне повторення пройденого матеріалу.
Підручник Pupil's Book забезпечує учнів новими словами і фразами, граматичними вправами у зрозумілій для них формі. Для розвитку комунікативних навичок особливий акцент поставлений на живі діалоги між учнями під час занять, а також на тексти, які відповідають інтересам учнів. Різноманітність функціональних вправ, пісень та ігор допомагає учням практикувати мову в приємній для них формі. Діалоги, тексти, пісні, віршики та інші доповнення для прослуховування доступні на CD диску. Alphabet Booklet знайомить юних учнів з буквами англійського алфавіту і звуками, він йде в комплекті з книгою.
Робочий зошит Workbook містить різні вправи і призначений зміцнити матеріал, що вивчається в підручнику. Робочий зошит складається з 14 юнітів по чотири сторінки кожен. Кожен юніт місти п'ять розділів, що охоплюють граматику, лексику, розвиток комунікативних навичок, розпізнавання мови на слух, а також читання і письмо.
Ілюстровані картки Picture Flashcards допоможуть у вивченні букв англійського алфавіту, а також в простій і зрозумілій формі представлять структури мови, і спростять вивчення лексики.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
Гість  -